Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2017 17:37
Sonic z Sonic Mania
568V

Sonic Mania. Data premiery ujawniona na nowym zwiastunie

SEGA nie dopilnowała jednego z najnowszych materiałów Sonic Mania. Film trafił na Steam i obok kilku fragmentów rozgrywki prezentuje ostateczną datę premiery produkcji. Gra zadebiutuje już wkrótce.

SEGA zamierza ratować uniwersum „Niebieskiego Jeża”. Właśnie z tego powodu zapowiedziano Sonic Mania oraz Sonic Forces. Obie produkcje mają zadebiutować na rynku w przeciągu następnych siedmiu miesięcy.

Gameplay prezentuje klasykę z Sonic Mania

Japończycy dość niespodziewanie opublikowali nowy zwiastun Sonic Mania. Materiał w przyjemny sposób przedstawia pozycję, a pod koniec prezentacji pojawia się istotna wiadomość – gra zadebiutuje 15 sierpnia.

Nie jest to oficjalna wiadomość, ale wygląda to na gapę jednego z pracowników, który po prostu za wcześnie opublikował trailer. Jest to bez wątpienia dobra wiadomość dla fanów klasycznych platformówek.

Twórcy na początku roku potwierdzili, że w Sonic Mania pojawi się tryb sieciowy, a cała pozycja będzie składać się z 60% odnowionych, klasycznych poziomów i 40% zupełnie nowych miejscówek. Ta proporcja pokazuje, że autorzy nie żartowali zapowiadając znaczące rozbudowanie gry.

Materiał: Sonic Mania zwiastun z datą premiery

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery przeciek Sega sonic mania