Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2017 21:45
Sonic Mania gameplay
1033V

Sonic Mania. Gameplay prezentuje klasykę przez duże K

Jeszcze w tym roku na wielu platformach zadebiutuje klasyczny Sonic. SEGA zaoferuje graczom staroszkolną zabawę, której fragment został zaprezentowany na nowym materiale.

SEGA zamierza wciąż rozwijać i przygotowywać kolejne przygody w uniwersum Sonica. Znany bohater jeszcze w tym roku otrzyma dwie gry, a pierwsza zadebiutuje latem. Na dobry początek zapoznamy się z klasyką.

Sonic Mania w Encyklopedii PPE.pl

Sonic Mania jest odpowiedzią na prośby graczy, którzy liczą na klasyczną platformówkę w 2D. Tytuł został przygotowany z okazji 25-lecia uniwersum i w tym wypadku zainteresowani otrzymają wszystkie poziomy z pierwszej odsłony.

Studio zamierza stworzyć małe dodatki (między innymi świeżutkie lokacje oraz trójkę bohaterów), ale aspektem projektu ma być bezproblemowa i przyjemna rozgrywka. Właśnie z tego powodu czasami możemy spojrzeć na nowe fragmenty, które potwierdzają klasyczny gameplay.

SEGA jednocześnie pracuje nad współczesną wizją „Niebieskiego Jeża”. Do końca roku na wszystkich najważniejszych platformach zadebiutuje Sonic Forces, który zaoferuje rozgrywkę w pełnym 3D, ale nawet w tej części pojawią się klasyczne poziomy.

Materiał: Sonic Mania - Knuckles in Flying Battery Zone

Tagi: gameplay Sega sonic mania