Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2017 20:07
TIGRON z WipEout Omega Collection
581V

WipEout Omega Collection. Dynamiczny gameplay zachęca do wypakowanego kotleta

Posiadacze PlayStation 4 otrzymają w czerwcu dwa zestawy klasycznych produkcji, które przypomną zainteresowanym „najlepsze czasy szaraka”. Jednym z takich tytułów jest WipEout Omega Collection, który został zaprezentowany na nowym fragmencie rozgrywki.

Od wielu lat gracze marzą o wielkiej produkcji z serii WipEout przeznaczonej wyłącznie na PlayStation 4. Sony nie śpieszy się z prezentacją tytułu, ale Japończycy zdecydowali się stworzyć zestaw, który powinien dogodzić wielu graczom.

WipEout Omega Collection z nostalgicznym pudełkiem

WipEout Omega Collection to zestaw składający się z WipEout HD, WipEout HD Fury i WipEout 2048. Twórcy upchnęli do pozycji całą zawartość wymienionych tytułów oraz przygotowali zupełnie nowe menu.

Gracze mogą zapoznać się w tej sytuacji z 26 torami (z jazdą w drugim kierunku), 46 ścigaczami, 9 trybami, 26 licencjonowanymi utworami, a dodatkowo pozycja wspiera rozgrywkę do 8 zawodników w Sieci oraz 2 na podzielonym ekranie.

Zestaw wydaje się naprawdę konkretny, a poniższym materiał tylko i wyłącznie potwierdza przyjemną i dobrze wyglądającą rozgrywkę. Według najnowszych opinii pozycja nie zawodzi pod względem płynności animacji, więc klienci mogą szykować gotówkę na przyjemną zabawę.

WipEout Omega Collection trafi na PlayStation 4 już 7 czerwca, a gra została wyceniona na 145 zł. Sony XDev Europe  udało się na PlayStation 4 Pro osiągnąć rozdzielczość 4K przy 60 klatkach na sekundę.  

Materiał: WipEout Omega Collection gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: