Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2017 18:12
WipEout Omega Collection z nostalgicznym pudełkiem
1044V

WipEout Omega Collection z nostalgicznym pudełkiem

W przyszłym miesiącu wielu graczy może skusić się na WipEout Omega Collection. Zestaw trzech produkcji zapowiada się na sporą przyjemność dla miłośników retro-klimatu. To właśnie dla tych osób Sony przygotowało specjalne, alternatywne pudełko.

W czerwcu będziemy świadkami dwóch ciekawych premier dla graczy, którzy w latach dzieciństwa zagrywali się na konsolach Sony. Crash Bandicoot N-Sane Trilogy oraz WipEout Omega Collection zapowiadają się na dobrze wysmażone kotlety.

WipEout Omega Collection w Encyklopedii PPE.pl

Sony postanowiło docenić graczy, którzy zamówili przedpremierowo fizyczne wydanie WipEout Omega Collection. W niektórych sklepach pojawi się kartonowa nakładka na pudełko, która emituje box z pierwszego PlayStation.

Autorzy nie mogli oczywiście zachować proporcji, ale jestem pewien, że miłośnicy pozycji nie będą specjalnie narzekać. Jeśli zamówiliście grę w lokalnym sklepie, to lepiej dopytajcie, czy możecie liczyć na taki bonus.

WipEout Omega Collection zadebiutuje na rynku 7 czerwca. Zainteresowani za 149 zł mogą otrzymać trzy części serii, które zostały dostosowane do dzisiejszych standardów.

WipEout Omega Collection pudełko

Źródło: http://www.dualshockers.com/wipeout-omega-collections-ps4-sleeve-heavy-nostalgia/

Tagi: PlayStation 4 sony WipeOut Omega Collection