Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2017 16:13
Pokemon Ruby ukończone Magikarpem
4872V

Pokemon Ruby ukończone Magikarpem. Zajęło to zaledwie 6 lat

Niektórzy mają problem z efektownym wykorzystaniem wolnego czasu. Gracz o pseudonimie Leomon w 2011 roku rozpoczął rozgrywkę z Pokemon Ruby, którą zakończył w wielkim stylu… Wykorzystując wyłącznie Magikarpa.

Pokemon Ruby zadebiutowało w 2002 roku. Tytuł wciąż ma swoich wiernych fanów, którzy w wolnych chwilach umilają sobie życie tworząc najróżniejsze wyzwania. Mimo to mało kto mógł się spodziewać, że Leomon wytrzyma i ukończy wymyśloną misję.

Pokemon Ruby w Encyklopedii PPE.pl

Streamer o pseudonimie Leomon postanowił około 6 lat temu rozpocząć rozgrywkę z Pokemon Ruby, ale sam zainteresowany wykazał się sporą pomysłowością, bo postanowił wykorzystywać podczas całej rozgrywki wyłącznie Magikarpa.

Jeśli zastanawiacie się, jak to w ogóle możliwe, by ta mała, bezbronna rybka kogokolwiek zabiła, to gracz w tym wypadku wykazał się sporą kreatywnością i… Zawziętością. Leomon posiadał również tonę eliksirów, ponieważ podczas całej rozgrywki musiał wyczekiwać aż rywal wykorzysta swoje wszystkie ruchy (PP), a później będzie atakował za pomocą ciosu „Struggle”, który jednocześnie rani atakującego. 

Trzeba oczywiście wiedzieć, że Leomon wykorzystywał inne Pokemony do najróżniejszych HM-ów, ale mimo wszystko walczył wyłącznie za pomocą Magikarpa. Poniżej możecie zapoznać się z 30 minutową rozgrywką – to ostatnie minuty tego długiego biegu.

A Wy co robiliście przez ostatnie 6 lat? ;)

Źródło: http://wwg.com/pokemon/2017/05/08/it-took-six-years-for-someone-to-beat-pokemon-ruby-with-a-magika/

Tagi: ciekawe humor pokemon ruby