Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2017 16:36
Geralt z Gwinta
1390V

Gwint. Otwarta beta wystartowała, więc oglądamy efektowny zwiastun

Wielkie testy Gwinta właśnie się rozpoczęły. CD Projekt RED opublikował efektowny zwiastun, który zaprasza graczy do testowania produkcji. Od dzisiaj grają wszyscy gracze na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Gwint był testowany przez wiele miesięcy. CD Projekt RED zapraszał do zabawy wybranych graczy, ale od dzisiaj karcianka jest dostępna dla wszystkich. Wystarczy pobrać pliki na konsole lub PC.

Wszystkie szczegóły zmian w otwartej becie Gwinta

Jest to bez wątpienia bardzo ważny dzień dla CD Projekt RED. Firma postanowiła uczcić to wydarzenie przestawiając świeżutki filmowy zwiastun. To kolejny bardzo mocny materiał przygotowany dla gier z serii Wiedźmin.

Marcin Iwiński, współzałożyciel studia CD Projekt RED, następującymi słowami zapowiedział zmagania:

„Początek Publicznej Bety to duży krok w kierunku premiery GWINTA. Wprowadzamy do gry sporo nowości i zmian, m.in. animowane wersje wszystkich kart, nowe talie startowe, ale najważniejsze jest to, że od dziś każdy może zagrać od razu, bez oczekiwania na zaproszenie do testów — zarówno na konsolach, jak i PC. Sercem GWINTA od zawsze byli gracze, dlatego jestem niezwykle ciekaw, jak przypadnie im do gustu kierunek, w którym idziemy. Koniecznie dajcie nam znać!”

To oczywiście początek zabawy. Gracze mogą teraz testować, sprawdzać, układać talie, rywalizować, ale dopiero w późniejszym terminie poznamy konkretne szczegóły fabularnych dodatków. Należy pamiętać, że tytuł będzie dystrybuowany w formie free-2-play, ale po premierze za prawdziwą gotówkę kupimy między innymi specjalne rozszerzenia przedstawiające historie.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: beta CD Projekt RED Gwent: The Witcher Card Game Gwint trailer zwiastun