Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2017 13:30
Final Fantasy VII Remake powstaje na poważnie
836V

Final Fantasy VII Remake powstaje na poważnie. Square Enix zatrudnia nowych pracowników

Koniec z czekaniem na cud. Square Enix faktycznie bierze się za prace nad Final Fantasy VII Remake i zatrudnia nowych pracowników, które mają zająć się istotnymi elementami w produkcji.

Final Fantasy VII Remake zostało zapowiedziane na E3 w 2015 roku. Będzie to świeże spojrzenie na „Siódemkę”, ponieważ deweloperzy podzielą grę na duże odcinki (części) i jednocześnie wrzucą do pozycji nowe miejscówki, kolejnych bohaterów i rozbudują niektóre wątki.

Square Enix znacząco zmieni Final Fantasy VII Remake

Od dawna nie otrzymywaliśmy konkretnych informacji na temat produkcji, ale Japończycy zdecydowali się jeszcze przed imprezą w Los Angeles przypomnieć światu o pozycji. Square Enix poszukuje deweloperów do między innymi stworzenia lokacji, specjalistów do efektów wizualnych, czy też przygotowania miejscówek, w których będą odbywać się walki.

Informacje podane przez twórców mają potwierdzać wcześniejsze plotki, według których Final Fantasy VII Remake nadal znajduje się we wczesnej fazie rozwoju i premiera nie odbędzie się w najbliższych miesiącach. Nie jest to w żaden sposób potwierdzona sytuacja, ale już wcześniej Tetsuya Nomura wspominał, że jego ekipa potrzebuje jeszcze sporo czasu na dopracowanie pierwszego „epizodu”.

Trudno oczywiście powiedzieć, czy gra zostanie zaprezentowana na tegorocznym E3, ale na pewno byłaby to miła odmiana od tej wielomiesięcznej ciszy, którą męczy graczy Square Enix.  

Źródło: https://www.videogamer.com/news/square-enix-is-hiring-for-the-final-fantasy-vii-remake

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix