Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2017 18:00
Nowe skórki w Overwatch z okazji 1 roku produkcji
1015V

Overwatch świętuje. Nowe skórki, mapy i promocja

Blizzard w ubiegłym tygodniu zapowiedział nowe wydarzenie na serwerach Overwatch. Twórcy świętują „roczek” produkcji i właśnie przedstawili wielką imprezę. Gracze mogą szykować się na między innymi nowe areny.

Overwatch świętuje pierwszy rok na rynku i z tej okazji Blizzard zapowiedziało „rocznicowe wydarzenie”. Impreza właśnie się rozpoczyna, więc włączajcie konsole, odpalajcie komputery i cieszcie się nową zawartością.

Overwatch ma już 30 mln zarejestrowanych graczy

Blizzard stale rozwija Overwatch. Firma przygotowuje świetne wydarzenia, wprowadza do gry nowych bohaterów oraz tworzy kolejne mapy czy też skórki. Z okazji „roczku” na serwerach nie pojawi się następny wojownik, ale i tak trudno narzekać na nową zawartość.

Deweloperzy przygotowali 100 nowych kosmetycznych przedmiotów (m.in. skórki, spreje, tańce) oraz stworzono trzy nowe mapy do Areny. Miejscówki zostały pierwszy raz zaprezentowane 18 maja, ale dopiero dzisiaj możemy spojrzeć na pełną prezentację lokacji.

Klienci mogą dodatkowo skusić się na Overwatch Game of the Year Edition, czyli specjalne, wypakowane zawartością wydanie produkcji, które zostało wycenione na 169 zł. W pakiecie klienci otrzymają:

  • 10 skrzynek z łupami w Overwatch: Zdobądź 10 skrzynek z łupami zawierających losowe elementy, które umożliwiają zmianę wyglądu i zachowania twoich bohaterów. W skrzynkach można znaleźć skórki, emotki, zwycięskie pozy, kwestie dialogowe, graffiti i prezentacje zagrań, jak również kredyty, które pozwolą odblokować rozmaite elementy umożliwiające personalizację bohaterów.
  • Skórki bohaterów w Overwatch: Złóż hołd historycznej grupie uderzeniowej Overwatch i załóż klasyczne skórki Agenta Blackwatch Reyesa czy Dowódcy szturmowego Morrisona. Poznaj dawne dzieje innych bohaterów dzięki takim skórkom jak Roślinny Bastion, Szefowa Ochrony Fara czy Odrzutowa Smuga!
  • Bohaterka Smuga w Heroes of the Storm: Dołącz do Nexusa ze Smugą i zaskocz swoich wrogów błyskawicznymi atakami!
  • Zwierzak Mały Winston w World of Warcraft: Uroczy, milusi i niezwykle inteligentny Mały Winston to zwierzak, który zawsze dotrzyma ci kroku podczas walki w Azeroth.
  • Skrzydła Łaski w Diablo III – Niszcz demoniczne siły w Królestwie Niebios i Płonących Piekłach nosząc skrzydła Łaski. Niech całe Sanktuarium wie o twojej przynależności do Overwatch!
  • Portrety w Starcrafcie II i rewers w Hearthstone – Dzięki nowym portretom Smugi, Żniwiarza, Fary, Winstona, Bastiona i Żołnierza-76 na pewno zostaniesz legendą sektora Koprulu. Rewers z motywem Overwatch pozwoli ci z kolei toczyć potyczki w Hearthstone w stylu godnym prawdziwego bohatera!
     

Materiał: Overwatch świętuje roczek i dziennik deweloperów  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: