Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2017 20:38
Get Even grafika koncepcyjna z jednym z deweloperów
1705V

Get Even. Poznaliśmy długość rozgrywki produkcji rodzimego The Farm 51

W najbliższy piątek odbędzie się premiera długo wyczekiwanej gry The Farm 51. Tytuł trafi na rynek w dobrej cenie, ale możecie mieć pewność, że w tym wypadku nie otrzymacie historii na dwie godziny. Studio przedstawiło konkretne dane.

Prace nad Get Even trwały długo. Na szczęście już w najbliższy piątek gracze otrzymają płytki i zapoznają się z tajemniczą opowieścią wykreowaną przez deweloperów z Gliwic. Pozycja jednocześnie trafi na trzy platformy.

Recenzja Get Even

Studio zdecydowało się na nietypową na nasze warunki akcję. Grę w dniu premiery kupimy w naprawdę dobrej cenie, więc niektórzy gracze obawiali się, że studio zaoferuje przygodę na 120 minut.

Sytuację tę postanowił wyjaśnić Wojciech Pazdur – reżyser Get Even – który zaznaczył, że deweloperzy zastosowali typowe testy. Studio zaprosiło do siebie 10 graczy, którzy otrzymali finalną wersję pozycji  – ich średni czas ukończenia opowieści wyniósł 9-10 godzin. Jeśli jednak lubicie lizać ściany i szukać dodatkowych smaczków, to musicie poświęcić około 12-15 godzin na tytuł.

Twórcy nie sprawdzili, ile tak naprawdę zajmie ukończenie pozycji, gdy będziemy chcieli poznać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, ale Pazdur ocenia, że w tej sytuacji należy przygotować około 40-50 godzin. Get Even zostało przygotowane w taki sposób, by zachęcać gracza do ponownej rozgrywki, ponieważ przy kolejnym podejściu możemy spojrzeć na historię z zupełnie innej perspektywy. W trakcie rozgrywki dokonamy kilku znaczących wyborów, które wpłyną na zakończenie.

Jest to bez wątpienia świetna wiadomość, dla graczy, którzy czekali na Get Even. Warto pamiętać, że tytuł zaoferuje opowieść skierowaną dla dorosłego odbiorcy. 

Gra w dniu premiery zostanie skromnie usprawniona na PlayStation 4 Pro (4K). Studio potwierdza również, że decyzja dotycząca przeniesienia Get Even na Nintendo Switch znajduje się w rękach wydawcy, ale The Farm 51 jest zainteresowane urządzeniem i jego możliwościami.

Tagi: Bandai Namco get even The Farm 51