Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2017 16:34
Małe i bojowe autka z Micro Machines World Series
1482V

Micro Machines World Series zapewni mnóstwo zabawy na jednej kanapie. Gameplay potwierdza

Świetna rozgrywka na jednej kanapie to w dzisiejszych czasach towar ekskluzywny. Wiedzą o tym dobrze autorzy Micro Machines World Series, którzy postanowili zaoferować graczom kilka mocnych trybów.

Codemasters przywraca chwałę małym samochodzikom. Twórcy przygotowują Micro Machines World Series i produkcja trafi na rynek już w przyszłym miesiącu. Studio zdecydowało się na jednoczesną premierę na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Zwiastun Micro Machines World Series pokazuje tryb Battle Mode

Dzięki rozwiniętej infrastrukturze sieciowej większość gier opiera się teraz na zmaganiach Online. Autorzy nie tracą czasu na rozgrywkę na jednej kanapie, ale na szczęście Brytyjczycy postanowili wykorzystać sytuację i pozwolą graczom na przyjemną zabawę.

Podzielony ekran, kilka piwerek, dobre przekąski i można jeździć! Właśnie w takich okolicznościach docenimy pracę Codemasters, które przygotowało kilka trybów dla lokalnej zabawy w Micro Machines World Series.

Na poniższym materiale zobaczycie rywalizację dziennikarzy z trzech redakcji. Ich zadaniem jest przejechanie jak najdłuższego odcinka trasy, jednak nie znają miejscówek, nie widzą mini-mapy i muszą uważać na atakujących przeciwników.

Gra otrzyma tryb Battle Mode, w którym weźmiemy udział w między innymi rywalizacji o terytorium, będziemy jeździć za flagą, czy też postrzelamy do przeciwników w typowym Team Deathmatchu.  

Materiał: Micro Machines World Series - Gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: Codemasters gameplay Micro Machines World Series