Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2017 15:33
Małe autko z Micro Machines World Series
584V

Micro Machines World Series. Zwiastun prezentuje rozgrywkę i tryb Battle Mode

Codemasters przerywa krótką ciszę i prezentuje interesujący materiał z Micro Machines World Series. Studio pozwala spojrzeć na fragmenty rozgrywki, na których nie brakuje wypakowanych ostrą amunicją małych samochodzików.

Micro Machines World Series zostało oficjalnie zapowiedziane w styczniu. Twórcy w tym wypadku zamierzają zaoferować szybką jazdę małymi autkami, które oczywiście będą naszpikowane najróżniejszym orężem. Tytuł zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych w czerwcu.

Micro Machines World Series w Encyklopedii PPE.pl

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy konkretny materiał prezentujący rozgrywkę i wygląda to całkiem przyjemnie. Na uwagę na pewno zasługują różnorodne maszyny oraz ciekawe miejscówki. W tym drugim wypadku pojeździmy oczywiście po stołach, dziecięcych pokojach, czy też nawet w… Tartaku?

Autorzy za pomocą zwiastuna pokazują tryb Battle Mode, w którym maksymalnie dwunastu zawodników zmierzy się w przykładowo walce o flagę, rywalizacji o terytorium, czy też typowym Team Deathmatch na zasadach sześć na sześć. Deweloperzy zapowiedzieli przygotowanie piętnastu miejscówek, które mają zaoferować bardzo różnorodną zabawę.

Odnoszę wrażenie, że w tym przypadku idealnym wabikiem na graczy byłaby dobrze przygotowana beta. Kilka dni intensywnej zabawy mogłoby zachęcić niektórych do pełnej wersji.  

Materiał: Micro Machines World Series gigantyczny mikro chaos! Gameplay zwiastun

Tagi: Codemasters Micro Machines World Series trailer

Nie przegap