Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.05.2017 17:36
Dragon Ball: Xenoverse 2 na Switcha już jesienią. Wykorzysta pełną funkcjonalność JoyConów!
2345V

Dragon Ball: Xenoverse 2 na Switcha już jesienią. Wykorzysta pełną funkcjonalność JoyConów!

Dragon Ball Xenoverse 2 zadebiutowało parę ładnych miesięcy temu, przez co wiele zainteresowanych grą osób na pewno już ją nabyło. Nie przeszkadza to jednak Bandai Namco w tym, aby dostarczyć ją również na Nintendo Switch!

Studio Dimps przygotowuje dla nas w pocie czoła port swojej świetnej bijatyki na konsolkę Japończyków, nie ograniczając się przy tym tylko do prostego przepisania kodu, lecz stara się, aby Xenoverse 2 na Switcha był najlepszą dostępną wersją gry.

Film Uncharted. Poznaliśmy odtwórcę roli młodego Nathana Drake’a

Jeśli brakowało wam czegoś w nowej odsłonie przygód Goku, to z pewnością była to możliwość własnoręcznego wyczarowania kultowego KAMEHAMEHA. Jednakże już jesienią tego roku posiadacze NS będą mieli takową okazję, gdyż szykowana konwersja gry wykorzysta ruchowe dobrodziejstwo JoyConów!

Dzięki temu będziemy mogli dosłownie stanąć przed konsolą, wykonać słynny gest i wydrzeć japę na pół osiedla. Ponadto gra otrzyma split-screen, gdzie każdy z graczy będzie bawił się na swoim JoyConie, a nawet rozgrywki ad-hoc z użyciem dwóch konsol i 4 kontrolerów, co pozwoli nam na ciekawą zabawę w walki jakiej jeszcze nie było. 

Tytuł wyląduje na Switchu już jesienią, lecz dokładnej daty jeszcze nie podano.

 

Tagi: data premiery Dragon Ball Xenoverse 2 Nintendo Switch