Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2017 17:17
Film Uncharted. Poznaliśmy odtwórcę roli młodego Nathana Drake’a
7008V

Film Uncharted. Poznaliśmy odtwórcę roli młodego Nathana Drake’a

Nathan Drake trafi na wielki ekran. W końcu otrzymaliśmy bardzo konkretne szczegóły dotyczące ekranizacji, ale ta wiadomość nie ucieszy wszystkich fanów poszukiwacza skarbów.

Pod koniec lutego informowaliśmy naszych czytelników o ciekawostkach związanych z filmowym Uncharted. Joe Carnahan – twórca historii – zdecydował się na przygodę „wyłącznie dla dorosłych”, a dodatkowo nie podjęto jakiejkolwiek współpracy z Naughty Dog. Sony jednak zrezygnowało z tego pomysłu! 

Film Uncharted tylko dla dorosłych i bez pomocy Naughty Dog

Dzisiaj otrzymujemy kolejne konkrety. W filmie pojawi się młody Nathan Drake i Sony zdecydowało się odsłonić aktora, który wcieli się w tę rolę – Tom Holland po ściągnięciu maski Spider-Mana wskoczy w buty poszukiwacza skarbów.

Tom Rothman postanowił kolejny raz zmienić koncepcję filmu. Teraz nie będzie to opowieść dla dorosłego widza, a prequel pracy Naughty Dog. Szef Sony Pictures po zobaczeniu w akcji „młodego Spider-Mana” zdecydował się na istotne zmiany.  

Korporacja poszukuje teraz nowego pisarza, który przygotuje historię prezentującą młodego Nathana Drake’a. Bohater będzie dorastał do roli wielkiego łowcy skarbów na oczach widzów, a nowy scenarzysta ma przygotować opowieść związaną z Uncharted 3 i spotkaniem Nathana ze swoim wieloletnim mentorem, Sullivanem.  

Tom Holland jest aktualnie najbardziej znany z roli Człowieka Pająka. Jego solowy film - Spider-Man: Homecoming - trafi do kin już w przyszłym miesiącu. Wcześniej wystąpił również w Captain America: Civil War, czy też nagradzanym Lo Imposible. W 2018 roku będzie miał okazję kolejny raz założyć maskę Pająka, ponieważ w kwietniu odbędzie się premiera Avengers: Infinity War.

Reżyserem filmowego Uncharted nadal jest Shawn Levy (m.in. Stranger Things, Night at the Museum: Secret of the Tomb).

Uncharted film Nathan Drake

Tagi: film Sony uncharted