Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2017 17:04
Jeden z robotów z Nex Machina
518V

Nex Machina. Data premiery i zwiastun kooperacyjnej sieczki

Housemarque w końcu zakończyło główne prace nad Nex Machina i twórcy potwierdzili datę premiery produkcji na PlayStation 4. Gra zadebiutuje już wkrótce, a zainteresowani mogą przygotować się na rozgrywkę w kooperacji.

Finowie z Housemarque przygotowali między innymi Super Stardust, Dead Nation, Resogun, Alienation, czy też Super Stardust VR. Studio w ubiegłym roku zapowiedziało produkcję, która ponownie zaoferuje graczom sporo dynamicznej rozgrywki.

Zobaczcie również efektowny gameplay z Nex Machina

Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest poniższy zwiastun. Gra otrzyma tryb kooperacji, w którym na jednym ekranie pojawi się dwójka bohaterów. Zadaniem graczy będzie oczywiście eliminowanie rywali i przeskakiwanie do następnych lokacji.

Zasady proste? Dokładnie. Twórcy nie wymyślają koła na nowo, a pokazują go w kolejnym wydaniu. Podczas zmagań w Nex Machina liczy się opanowanie kontrolera oraz wykorzystywanie wszystkich mocny postaci.

Gra zadebiutuje na rynku już 20 czerwca. Warto na pewno wspomnieć, że nastąpiła tutaj drobna zmiana – wcześniej PlayStation Store datował pozycję na końcówkę maja, ale tym razem otrzymaliśmy oficjalną wiadomość od deweloperów.

Materiał: Nex Machina | Co-Op Trailer 

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery Housemarque Nex Machina zwiastun