Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2017 16:05
Nex Machina robot i gameplay
470V

Nex Machina wymęczy paluchy. Gameplay potwierdza efektowną i dynamiczną rozgrywkę

Najnowszy materiał z Nex Machina powinien zainteresować wielu posiadaczy PlayStation 4. Na tym sprzęcie już w przyszłym miesiącu zadebiutuje naprawdę konkretna produkcja, która przez swoją intensywność wymęczy wielu graczy.

Housemarque przygotowało kolejną efektowną produkcję. Twórcy między innymi Resogun pozwolą graczom ratować świat przed armią krwiożerczych maszyn. Premiera na PlayStation 4 odbędzie się już 23 maja.

Nex Machina w Encyklopedii PPE.pl

Nex Machina znajduje się właśnie w trakcie zamkniętych testów. To właśnie z bety pochodzi najnowszy gameplay, który potwierdza, że autorzy nie zamierzają się odcinać od swoich poprzednich projektów.

W grze nadal najważniejszym elementem będzie opanowanie kontrolera, strzelanie w odpowiednich kierunkach oraz unikanie przeciwników. Warto jednak zauważyć, że w nowym projekcie będziemy ratować ludzi – system sprawdził się już w między innymi Resogun, więc nikogo nie powinno dziwić, że autorzy ponownie po niego sięgnęli.

Interesującym elementem jest bez wątpienia przeskakiwanie po mapie. Studio wpadło na świetny pomysł, który idealnie nadaje się do przedstawionego świata. W trakcie rozgrywki zmierzymy się również z licznymi bossami i bez wątpienia o Nex Machina trzeba pamiętać.  

Materiał: Nex Machina - 20 minut gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Housemarque Nex Machina Sony