Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2017 13:53
Playboy i Sniper: Ghost Warrior 3
4616V

Playboy i Sniper: Ghost Warrior 3. CI Games zdecydowało się na odważną sesję

CI Games postawiło na odważny ruch. Rodzime studio zdecydowało się promować produkcję za pomocą sesji w najnowszej odsłonie Playboya. Numer został upiększony dwoma okładkami.

Sniper: Ghost Warrior 3 nadal nie cieszy się odpowiednim zainteresowaniem. CI Games postanowiło zachęcić do produkcji klientów jednego z najbardziej znanych „magazynów dla mężczyzn”, w którym pojawiła się sesja dwóch dziewczyn z rodzimej produkcji.

Członek Zarządu zrezygnował, firma traci na giełdzie – CI Games nie zalicza ostatnich dni do udanych

Twórcy Sniper: Ghost Warrior 3 wpadli na… Ciekawy pomysł. Studio zdecydowało się na promocję w czerwcowym numerze Playboya. Najnowsze wydanie posiada dwie okładki – z Edytą Herbuś oraz „jedną z dwóch dziewczyn z gry”.  Wystarczy tylko odwrócić numer, by zobaczyć kobietę w dość ciekawym stroju.

Raquel Shein oraz Lydia Jorjadze pojawiają się w tytule, więc CI Games postanowiło wykorzystać ich urok. W samym magazynie nie pojawiają się wyłącznie zdjęcia, ponieważ obie bohaterki wspominają na łamach Playboya o ciężkiej pracy snajpera oraz o ich relacji z głównym bohaterem gry.

"Twórcy chcieli pokazać, że gra snajperska to nie tylko strzelanie, tropienie wroga i przejmowanie punktów opanowanych przez wroga. To także piękne kobiety, których w polskim snajperze nie brakuje. Dlatego też zdecydowano się na nietypową współpracę z magazynem Playboy"

Trudno powiedzieć, jak prezentuje się sesja, ale poniżej przedstawiam okładkę oraz zdjęcie z tytułu. Warto przypomnieć, że na podobny ruch zdecydował się w swoim czasie CD Projekt RED.  

Sniper Ghost Warrior 3 playboy

Sniper Ghost Warrior 3 playboy

Tagi: CI Games playboy Sniper: Ghost Warrior 3