Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2017 20:28
PlayStation Switch koncepcja
8943V

PlayStation Switch rozbudza marzenia o nowej przenośnej konsoli Sony

Nintendo Switch okazało się strzałem w dziesiątkę. Konsola sprzedaje się niczym ciepłe bułeczki, więc ekipa CURVED postanowiła zastanowić się, czy taką propozycję może przedstawić Sony? Ich koncepcja wygląda ślicznie.

Nintendo rozbiło bank prezentując Nintendo Switch. Konsola nie może pochwalić się wybitnie mocnymi podzespołami, ale hybrydowe możliwości sprawiły, że sprzęt wciąż cieszy się ogromną popularnością.

W taki sposób PlayStation Polska promuje Farpoint

Właśnie z powodu pozytywnych reakcji na Nintendo Switch, ekipa CURVED postanowiła zmierzyć się z „PlayStation Switch”. Urządzenie w tej koncepcji również działa w trzech trybach (przenośny, stacjonarny i tablet) i w sumie w każdy momencie propozycja jest bliźniaczo podobna do projektu Nintendo.

Taka maszyna pewnie nigdy nie powstanie, a nawet trudno sobie wyobrazić, by Sony w najbliższym czasie ujawniło nową konsolę. W ubiegłym roku firma wrzuciła na rynek trzy urządzenia (PlayStation VR, PlayStation 4 Slim, PlayStation 4 Pro), a według najnowszych plotek nowa generacja PlayStation ma wskoczyć na półki sklepowe już w przyszłym roku.

Gdzie w tym tłoku znaleźć pieniądze na kolejny gadżet? No dobra, kasa pewnie dla niektórych graczy nie jest problemem, ale każdy sprzęt potrzebuje wielu mocnych gier, a jak wiadomo Sony ma skłonności do „zapominania” o niektórych perełkach.

Mimo wszystko… Gralibyście? ;)

Źródło: https://curved.de/news/curvedlabs-playman-aka-playstation-switch-sonys-antwort-auf-nintendo-489586

Tagi: