Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2017 16:08
Farpoint nadzieją PlayStation VR. Tak grę prezentowało Sony
1946V

Farpoint nadzieją PlayStation VR. Tak grę prezentowało Sony

Od wielu długich tygodni czekaliśmy na tak ciekawą produkcję na PlayStation VR. Farpoint zbiera pozytywne opinie, a rodzimy oddział PlayStation postanowił przygotować ciekawe wydarzenie, na którym była prezentowana gra ze sprzętem.

Farpoint może aktualnie pochwalić się średnią na poziomie 70% i choć do samych „dziewiątek” wciąż daleko, to jednak według wielu dziennikarzy akurat tę produkcję można określić jako „system-seller” dla urządzenia Sony.

Farpoint to "najbardziej ambitna gra na PS VR". Pierwsze oceny z recenzji

Polski oddział PlayStation postanowił zaprosić dziennikarzy do Muzeum Techniki i Przemysłu NOT, gdzie odbył się specjalny pokaz Farpoint z dedykowanym urządzeniem Aim Controller.

Sony ponownie nie zawiodło i podczas wydarzenia redaktorzy mogli nie tylko zagrać w produkcję studia Impulse Gear, ale jednocześnie odbył się ciekawy pokaz wprowadzający w świat gry. Przedstawiciele japońskiej korporacji wykorzystali idealne miejsce do takiej imprezy – prezentację małego, urokliwego planetarium znajdziecie w naszej galerii.

Jesteśmy aktualnie po pierwszych chwilach z Farpoint i… Jest dobrze. Wkrótce na łamach portalu pojawi się szczegółowa recenzja, ale już teraz mogę zapowiedzieć, że Aim Controller sprawdza się w 102%. Twórcy przygotowali kawałek gadżetu, który na pierwszy rzut oka nie wygląda zdumiewająco dobrze, ale po kilku minutach trudno wyobrazić sobie rozgrywkę w ten tytuł bez „plastikowego karabinu”.

Sprzęt został wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły, a na pewno dużym atutem jest fakt, że tym razem nie otrzymujemy pustego plastiku, a jest to samodzielna maszyna, która będzie również wykorzystywana w innych pozycjach. Sony już wcześniej potwierdziło, że dodatek będzie wspierany również w między innymi "ROM: Extraction" i "The Brookhaven Experiment".

Tagi: farpoint Impulse Gear PlayStation 4 playstation polska sony