Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2017 20:30
Devolver Digital na E3 2017
496V

Devolver Digital na E3. Wydawca zapowiedział konferencję

Musimy szykować czas na kolejną konferencję. Devolver Digital potwierdziło przygotowanie specjalnego wydarzenia, na którym zostaną zaprezentowane produkcje wydawane przez Amerykanów. Firma od 2009 roku zajmuje się między innymi serią Serious Sam.

E3 2017 rośnie. Chociaż niektóre firmy rezygnują z prezentowania swoich produkcji w Los Angeles, to jednak kolejni wydawcy zamierzają przedstawiać smakołyki w Los Angeles. Devolver Digital potwierdziło dzisiaj konferencję.

E3 2017. Rozkład jazdy konferencji: Sony, Microsoft, Electronic Arts, Ubisoft, Nintendo, Bethesda, PC Gaming

Devolver Digital od 2009 roku zajmuje się wydawaniem produkcji, ale przez pierwsze trzy lata deweloperzy wrzucali na rynek wyłącznie serię Serious Sam. Istotne zmiany wydarzyły się w 2012 roku, gdy firma opublikowała Hotline Miami. Od tego czasu liczba produkcji pod opieką Amerykanów systematycznie rośnie. A nawet Polacy – Shadow Warrior, Ronin i Shadow Warrior 2 – otrzymali niezbędne wsparcie od firmy.

Wspominam o tym nie bez powodu, bo Devolver Digital zamierza zorganizować konferencję na E3. Jest to świetna wiadomość, ponieważ możemy mieć pewność, że podczas show zobaczymy ciekawe tytuły przygotowywane przez mniejsze studia.

Szczegóły wydarzenia zostaną dopiero ujawnione, ale już teraz możemy się spodziewać prezentacji między innymi Absolver, Crossing Souls, Serious Sam 4, The Talos Principle 2, czy też polskiego Ruiner.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Devolver Digital e3 2017 serious sam