Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2017 14:00
Aven Colony. Data premiery, dobra cena i polski wydawca
632V

Aven Colony. Data premiery, dobra cena i polski wydawca

Nadal narzekamy na brak mocnych strategii na konsolach, ale już wkrótce sympatycy gatunku będą mogli zapoznać się z Aven Colony. Tytuł zadebiutuje w lipcu, a właśnie poznaliśmy wydawcę, który zaopiekuje się produkcją.

Aven Colony to strategia typu „city builder”, w której zadaniem graczy jest odkrywanie planety Aven Prime. Tytuł jednocześnie zadebiutuje na trzech platformach.

Aven Colony w Encyklopedii PPE.pl

Na początku Aven Colony było zapowiedziane wyłącznie na komputery osobiste, ale autorzy postanowili wrzucić grę również na PlayStation 4 i Xboksa One. W tym wypadku konsolowcy nie muszą czekać miesięcy na premierę, ponieważ twórcy zdecydowali się na wielki debiut na trzech sprzętach.

25 lipca gra trafi do wszystkich zainteresowanych, a klienci będą mogli bez najmniejszych problemów nabyć pudełko również w Polsce. CENEGA potwierdziła zaopiekowanie się tytułem, który trafi do Polski w angielskiej wersji językowej. Zamawiając pozycję przed premierą otrzymacie dodatkową mapę Cerulean Vale.

W tytule śmiałkowie będą kolonizować obcy świat, poznawać miejscowych, nadzorować kolonistów, odkrywać przeszłość świata, a nawet tworzyć nową historię. Warto zaznaczyć, że Aven Colony zostało wycenione na PlayStation 4 i Xboksa One na zaledwie 119,99 zł! W tej cenie zgarniecie pudełkowe wydanie.

Na zakończenie zerknijcie na krótki zwiastun, który przedstawia pozycję:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: aven colony cena data premiery Mothership Entertainment