Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2017 13:18
Iniesta w PES 2018
3083V

PES 2018 oficjalnie. Zwiastun potwierdza wcześniejsze przecieki

Od kilku godzin w Sieci kłębią się informacje dotyczące PES 2018. Konami w tej sytuacji postanowiło nie trzymać graczy w niecierpliwości i opublikowało pierwszy zwiastun. Jest to krótka zajawka, która przygotowuje na wielką prezentację.

Bez wielkiego zaskoczenia. PES 2018 nadciąga i gracze mogą szykować się na kolejny sezon pięknej gry. Na dobry początek wyciekły informacje dotyczące daty premiery, czy też nowości, które właśnie zostały potwierdzone przez Japończyków.

PES 2018. Sklep zdradza usprawnienia, datę premiery i okładkę

PES 2018 zadebiutuje 14 września i jednocześnie pozycja będzie dostępna na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksach One, Xboksach 360 i komputerach osobistych. Gwiazdami okładki ponownie zostali piłkarze FC Barcelony, ale nie jest to raczej wielkie zaskoczenie, ponieważ Konami podpisało umowę z klubem na kilka lat.

Studio potwierdziło również wcześniej opublikowane informacje. PES 2018 otrzyma rozgrywkę kooperacyjną (online i offline), a gracze będą mogli zapoznać się z pojedynkami 2vs2 oraz 3vs3. Będzie to na pewno świetna okazja do kanapowej zabawy w większym gronie.

Konami usprawniło również Master League, który oferuje teraz turnieje przedsezonowe, ulepszony system transferów, wywiady przed meczami oraz pozwoli graczom spojrzeć do szatni. Twórcy dopracowali również interfejs, czy też zajęli się dopracowaniem samej rozgrywki.  

Kolejne szczegóły i pewnie pierwszy gameplay zostaną opublikowane 13 czerwca, czyli podczas targów w Los Angeles.

Dla przypomnienia, takie informacje zostały opublikowane między innymi na Xbox.com:

  • Arcydzieło wśród gier – Strategiczny drybling, Dokładne Przyjęcia+ i inne nowe funkcje wynoszą wrażenia z gry na nowy poziom
  • Odświeżona oprawa – Nowe menu i zdjęcia prawdziwych zawodników
  • Integracja z PES League – Weź udział w rozgrywkach PES League w nowych trybach, włączając myClub
  • Współpraca online – Dodano tryb współpracy w trakcie rozgrywki
  • Losowy wybór meczu – Ulubiony tryb graczy powraca z nową oprawą i funkcjami
  • Usprawniona Liga Mistrzów – nowe przedsezonowe turnieje, udoskonalony system transferów, oprawa i funkcjonalność
  • Usprawniony Fox Engine – Nowe oświetlenie, poprawione modele zawodników i animacje obejmujące wszystko: od wyrazu twarzy po realistyczne ruchy ciała


Źródło: Twitter.com

Tagi: Konami pes 2018 trailer zwiastun