Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2017 17:31
Zwiastun Sonic Forces przedstawia personalizację bohatera
596V

Sonic Forces. Zwiastun przedstawia personalizację bohatera

SEGA zaskoczyła prezentując nowy zwiastun Sonic Forces, na którym pojawia się odpicowany bohater. W trakcie rozgrywki otrzymamy możliwość zmieniania strojów, ale również wybierzemy użyteczne gadżety.

SEGA za pomocą Sonic Forces ma zaprezentować nową wizję uniwersum Sonica, ale chyba mało kto spodziewał się, że bohater założy okulary, zmieni obuwie, czy też włoży czapkę. Takie przyjemności zostały zaprezentowane na nowym zwiastunie.

Sonic Forces w Encyklopedii PPE.pl

Japończycy szaleją. W Sonic Forces każdy zainteresowany stworzy własną postać, a następnie ubierzemy ją wybierając dostępne elementy. Założymy czapkę, okulary, kurtkę, buty, rękawice i możemy śmigać na kolejne plansze.

Jest to oczywiście tylko i wyłącznie kosmetyczny dodatek, ale zdecydowanie ciekawiej zapowiadają się gadżety, które mogą w istotny sposób wpłynąć na zabawę. Aktualnie studio zaprezentowało linkę do zaczepiania się w wyznaczonych miejscach, rękawicę ziejącą ogniem, czy też buty umożliwiające wykonanie dodatkowego skoku.

Na filmie zobaczycie krótką prezentację personalizacji oraz zerkniecie na fragment rozgrywki. Trudno oczekiwać wielkiej rewolucji, lecz na pewno znajdą się chętni na taką przygodę. Sonic Forces zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: