Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2017 16:03
The Emoji Movie. Zwiastun filmu o emotkach
2162V

The Emoji Movie. Zwiastun filmu o emotkach

Słyszeliście kiedykolwiek o „filmie o emotkach”? Sony właśnie zaprezentowało pierwszy zwiastun opowieści. Przygotowany trailer potwierdza, że teraz można wrzucić na wielkie ekrany każdą opowieść. Nawet tą najgłupszą.

W 2015 roku Pixar Animation Studios zaprezentowało widzom „W głowie się nie mieści”. Animacja zebrała sporo pozytywnych komentarzy i można odnieść wrażenie, że właśnie na kanwie tak nietypowej przygody, Sony postawiło na emotki.

Pół Wieku Poezji Później. Polski film inspirowany Wiedźminem wygląda fenomenalnie

Głównym bohaterem „Emotki. Film” został „Meh”, czyli niezbyt zadowolona emotka, która zamierza się jednak wyłamać z rodzinnej „smutnej buźki”. Ma jednak problem, bo taka reakcja nie jest dobrze odbierana w społeczeństwie, a dodatkowo może przysporzyć sporo problemów użytkownikowi smartfonu.

Za przygodę odpowiada Anthony Leondis, który w ostatnich latach wyreżyserował między innymi „Kung Fu Panda: Secrets of the Masters”, czy też „Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha”. Natomiast za scenariusz odpowiadają Eric Siegel (m.in. "No Way Jose", "40", "Obywatele prezydenci"), Mike White (m.in. "Szkoła rocka", Nacho Libre", "Rok psa") oraz wspomniany już Anthony Leondis.

Nie oceniam nigdy produkcji po pierwszym zwiastunie, ale trudno mi uwierzyć, że to może się udać… W sumie Sony sporo ryzykuje stawiając na taką formułę, jednak podobno w taki sposób można osiągnąć spory sukces. 

Materiał: The Emoji Movie - Official Trailer 

Źródło: Twitter.com

Tagi: emotki the emoji movie