Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2017 15:25
Harvest Moon: Light of Hope zmierza na PlayStation 4, Nintendo Switch i PC. Mamy pierwsze konkrety
1022V

Harvest Moon: Light of Hope zmierza na PlayStation 4, Nintendo Switch i PC. Mamy pierwsze konkrety

Na taką bombę fani sadzenia truskawek czekali od dawna. Najnowsza odsłona Harvest Moon w końcu trafi na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz PC. Tytuł został właśnie ogłoszony i wkrótce odbędzie się wielka prezentacja.

Harvest Moon: Light of Hope to kolejna odsłona znanej serii, w której gracz wciela się w młodego farmera i zarządza ziemią. Tytuł jest przygotowywany przez studio Natsume i zmierza na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz komputery osobiste.

One Piece: Unlimited World Red na trzech nowych sprzętach. Zwiastun prezentuje nową wersję

Harvest Moon: Light of Hope jest określane przez deweloperów jako „ewolucja” jak i zrazem „powrót do korzeni serii. Pod względem opowieści nie można oczekiwać niczego wielkiego – bohater w poszukiwaniu przygody wypłynął na wielkie morze, gdzie dochodzi do katastrofy, jego statek zostaje zniszczony, a po przebudzeniu się, protagonista znajduje się na brzegu małego miasteczka i zamierza zaopiekować się opuszczoną latanią morską.

Oczywiście w produkcji najważniejsze będzie uprawa ziemi, hodowla zwierząt oraz budowanie relacji z napotkanymi mieszkańcami. Twórcy przywiozą pozycję już na tegoroczne E3, gdzie dziennikarze będą mogli zapoznać się z grywalną wersją.

Czy w tej sytuacji możemy oczekiwać szybkiej premiery? Miejmy nadzieję, że tak. W swoim czasie pozycje z serii Harvest Moon potrafiły przykuć do ekranu na wiele godzin.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: harvest moon Harvest Moon: Light of Hope Natsume