SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2017 18:30
One Piece: Unlimited World Red na trzech nowych sprzętach. Zwiastun prezentuje nową wersję
528V

One Piece: Unlimited World Red na trzech nowych sprzętach. Zwiastun prezentuje nową wersję

Japończycy w ostatnich miesiącach nie zapowiadali nowych odsłon One Piece, jednak gracze mogą szykować się na wypasione wydanie Unlimited World Red. Tytuł właśnie został zapowiedziany na trzy kolejne platformy.

One Piece: Unlimited World Red zadebiutował pierwotnie w 2014 roku i zebrał oceny na poziomie 67-75%. Spory rozrzut ocen jest spowodowany różnymi wersjami – najlepsze wydanie otrzymał Nintendo 3DS. Gra jest jeszcze dostępna na PlayStation 3 (71%), PlayStation Vita (67%) i Nintendo Wii U (66%).

One Piece: Unlimited World Red w Encyklopedii PPE.pl

Nie jest to najmocniejsza odsłona serii, ale Bandai Namco postanowiło przenieść ją na PlayStation 4, Nintendo Switch i komputery osobiste. W przypadku „Prosiaka” oraz PC gracze mogą liczyć na zmagania w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, a dodatkowo sprzęt Sony oraz Nintendo Switch otrzymają kooperację dla dwóch graczy.

Studio zajęło się mocnym odświeżeniem produkcji, a dodatkowo w zestawie pojawią się wszystkie wcześniej wydane dodatki. Autorzy zapowiadają, że jest to ponad 40 DLC, czyli  klienci mogą liczyć na naprawdę sporą zawartość.

Japończycy potwierdzili dodatkowo, że One Piece: Unlimited World Red zadebiutuje na PlayStation 4 i PC dokładnie 25 sierpnia, a we wrześniu wskoczy na Nintendo Switch. Gracze będą mogli nabyć wydania cyfrowe lub pudełkowe.

Materiał: One Piece: Unlimited World Red - Deluxe Edition - PS4/SWITCH/PC 

Tagi: bandai namco ganbarion one piece: unlimited world red trailer zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
One Piece: Unlimited World Red
  • Platformy:  PS4   NS   PC   Wii U   PS3   PS Vita   3DS 
  • Data premiery - Polska: 27.06.2014
  • Nie
  • od lat 12 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme