Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2017 19:30
Ultra Street Fighter II: The Final Challengers gameplay
663V

Ultra Street Fighter II: The Final Challengers. Gameplay z najważniejszych trybów

Nintendo Switch otrzyma w przyszłym tygodniu kolejną, ekskluzywną produkcję. W tym wypadku trudno liczyć na wyjątkowo wysokie oceny, ale na pewno warto sprawdzić, czy warto zainteresować się Ultra Street Fighter II: The Final Challengers.

Capcom potwierdził chęć stałego wspierania Nintendo Switch. Już w przyszłym tygodniu odbędzie się premiera Ultra Street Fighter II: The Final Challengers i ma to być pozycja przecierająca szlaki dla kolejnych marek Japończyków.

Ultra Street Fighter II: The Final Challengers w Encyklopedii PPE.pl

Trudno jednak oczekiwać od wypakowanej dwójki wielkiego sukcesu. Tytuł zbiera pozytywne opinie wśród dziennikarzy, którzy mogli zapoznać się z wycinkiem produkcji, ale musimy mieć świadomość, że jest to tylko i wyłącznie kotlet.

Autorzy przygotowali kilka nowych wariantów zabawy, jednak wśród pierwszych opinii można przeczytać, że ich wykonanie jest średnie. Tryb „Way of the Hado”, w którym wykorzystujemy Joy-Cony do rzucania hadoukenami jest nudny, a zmagania 2 vs. 1 (PC) nie stanowią większego wyzwania.

Mimo wszystko tytuł nie zawodzi pod względem zwykłych starć. Trudno w tym wariancie oczekiwać rewolucji, ale mimo wszystko sympatycy gatunku powinni wyczekiwać na premierę.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom gameplay Ultra Street Fighter II: The Final Challengers