Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2017 17:33
http://gamingbolt.com/assassins-creed-origins-info-blowout-world-design-controllable-eagle-weapons-and-more
7811V

Assassin's Creed Origins ma przypominać Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ubisoft wzorował się na CD Projekt RED

Nadal czekamy na oficjalną zapowiedź Assassin's Creed Origins, ale kolejne konkrety dotyczące produkcji pojawiły się w Sieci. Autorzy kreując opowieść podobno w znaczący sposób inspirowali się ostatnim dziełem CD Projekt RED.

Assassin's Creed Origins nadal nie zostało zaprezentowane, ale według najnowszych przecieków jest to tylko kwestia dni. Ubisoft jeszcze pod koniec miesiąca ma opublikować zajawkę informującą o wielkiej prezentacji na E3. W Los Angeles zobaczymy zwiastun, materiał live-action, a nawet rozgrywkę z wersji demonstracyjnej. Jednocześnie twórcy rozpoczną bardzo intensywną kampanię marketingową.

Assassin's Creed Origins w Encyklopedii PPE.pl

Według jednego z informatorów tytuł w znaczący sposób przypomina Skyrima, ponieważ autorzy zdecydowali się stworzyć największy w historii serii świat, ale najnowsze informacje są jeszcze ciekawsze.  

Zdaniem przecieków, Ubisoft przygotowując pozycję czerpał garściami z Wiedźmin 3: Dziki Gon – Assassin's Creed Origins posiada walkę przypominającą tę z polskiej produkcji (system freeform). Jest to naprawdę ciekawa wiadomość, ponieważ nie możemy zapomnieć, że pod tym względem gry Francuzów od dawna nie prezentowały oczekiwanej jakości.

Zbliżone elementy dostrzeżemy również w budowie zadań oraz świata. Tym razem trafimy do jednej, wielkiej lokacji (bez ekranów wczytywania), którą będziemy przemierzać po drodze zbierając zadania, pomagając mieszkańcom, czy też wykonując inne aktywności.

Główny bohater ma na swoim barku orła, który będzie służył jako znany „eagle vision”, a podczas wykonywania zadań może korzystać z między innymi włóczni, łuku, czy też tarczy. Zdaniem najnowszych doniesień Assassin's Creed Origins jest trzykrotnie większy od Assassin's Creed IV: Black Flag. A samo pływanie będzie bardzo istotnym elementem rozgrywki.

Pozycja ma zostać umiejscowiona w piątej dynastii Starego Państwa (ok. 2498-2345 p.n.e.).

Tagi: Assassin’s Creed: Origins przeciek Ubisoft