Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2017 15:04
Neymar
1431V

Piłkarze FC Barcelony grają w Mario Kart 8 Deluxe. Dreamteam w drodze na mecz

Konsola Nintendo świętuje coraz to większe sukcesy. Urządzenie jest rozchwytywane na całym świecie, a jego mobilny charakter spodobał się nawet graczom FC Barcelony. Piłkarze w drodze na ostatni mecz zagrywali się w Mario Kart 8 Deluxe.

Nintendo nie musi się nawet specjalnie starać. Najnowszy sprzęt Japończyków dzięki swoim mobilnym możliwościom jest idealnym urządzeniem dla wielu graczy… Nawet piłkarzy FC Barcelony.

Mario Kart 8 Deluxe w Encyklopedii PPE.pl

Pozostały już tylko ostatnie spotkania w tym sezonie La Liga. O tytuł walczy już tylko Real Madryt z FC Barceloną, ale „Królewscy” nie muszą się martwić i patrzeć na rywali – jeśli będą grać swoje w ostatnich meczach, to skończą ligę z upragnionym tytułem.

Wspominam o tym nie bez powodu, bo piłkarze „Barcy” pochwalili się w weekend ciekawym zdjęciem. Dokładnie Andres Iniesta wrzucił w media społecznościowe zdjęcia siedmiu przedstawicieli klubu, którzy w drodze na mecz z Las Palmas zagrywali się na Nintendo Switch, a dokładnie Mario Kart 8 Deluxe.

Jest to naprawdę ciekawostka, która tylko potwierdza, że sprzęt Nintendo przyjął się w wielu miejscach. Japończycy nie mogą narzekać na brak reklamy, bo wspomniane zdjęcie osiąga zawrotny wynik na Twitterze.

FC Barcelona i Nintendo Switch

Źródło: Twitter.com

Tagi: fc barcelona Nintendo nintendo switch