Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.05.2017 09:35
Tekken 7. Oficjalne przypomnienie historii turnieju z jajem
841V

Tekken 7. Oficjalne przypomnienie historii turnieju z jajem

Hordy wygłodniałych pecetowców będą wreszcie mogły zasmakować marki Tekken. Bandai Namco zdaje sobie sprawę, że dla wielu osób Tekken 7 będzie zupełnie świeżym doznaniem. Firma przygotowała w związku z tym zabawne podsumowanie dotychczasowych wydarzeń faubularnych.

Przed zagraniem w Tekken 7 warto przypomnieć sobie (lub poznać od zera) wydarzenia poprzedzające najnowsze wydanie turnieju. Wszystko zaczęło się od okrutnego zachowania "dziada" Heichachiego wobec maleńkiego Kazuyi. Jak się szybko okazało skazywanie chłopaka na śmierć przez zrzucenie go z urwiska było pomyłką. Później akcja rozkręcała się już szybko. Poznanie Jun, ciąża, dziecko. Kolejne walki Kazyuyi, zrzucenie do wulkanu, pojawienie się Jina. Wszystkie te wydarzenia możecie przypomnieć sobie dzięki filmikowi przygotowanemu przez Bandai Namco.

Tekken 7 w pakiecie z PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro

Oficjalny materiał promocyjny Tekken 7 jest o tyle ciekawy, że jego twórcy skorzystali przy jego tworzeniu z "retrostylu", kojarzącego się z 16-bitowymi platformami. Świetny pomysł, który pewnie przyda się wielu pecetowcom, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z marką Tekken.

Na deser możecie odpalić filmik dodany kilka godzin temu przez Bandai Namco. Jest to zapis twitchowy gameplayu z turnieju New Challengers BAM9 w Tekken 7, czyli największego takiego wydarzenia w Australii.

Tagi: