Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.05.2017 10:36
Tekken 7 w pakietach z PS4 Pro i PS4!
2685V

Tekken 7 w pakietach z PS4 Pro i PS4!

Tekken 7 zazłocił się już w deweloperskim piekarniku a gra trafia już do pudełek i oczywiście do redakcji z całego świata. Spodziewajcie się zatem niedługo pierwszych recenzji wyczekiwanej bijatyki i... ofert w pakiecie z PS4!

Czaicie się na zakup PlayStation 4 Pro? No to warto zainteresować się właśnie ujawnionym pakietem "bundle" z Tekken 7. Ofertę ujawnił na swoim oficjalnym profilu Twitter francuski oddział PlayStation. Dostępne w ofercie będą PlayStation 4 Pro z dyskiem 1TB oraz tańsza wersja Slim z dyskiem 500GB, oczywiście z płytą Tekken 7 w kartonie i z Przepustką Sezonową, która uprawnia do pobrania bez dodatkowych opłat wszystkich DLC, które Bandai Namco przygotowuje z myślą o Tekken 7. Ceny nie zostały jeszcze ujawnione przez Sony, ale brytyjski sklep Game umieścił już ofertę na Bundla Tekken 7 z PS4 Slim (500GB) za 250 funtów.

Tekken 7 w Encyklopedii PPE.pl

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia takich pakietów a poniżej najnowszy zwiastun Tekken 7 - tym razem koncentrujący się na poszczególnych bohaterach.


Prace nad Tekken 7 zostały już zakończone, czym wczoraj chwalił się Mark Julio z Bandai Namco. Nic już nie przeszkodzi zatem premierze bijatyki, którą wyznaczono na 2 czerwca 2017 r.

Tagi: Bandai Namco bijatyka bundle ps4 pro Tekken Tekken 7