Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.05.2017 12:56
Terminator 2: Dzień Sądu zostało odtworzone przez fana w GTA V
4148V

Terminator 2: Dzień Sądu zostało odtworzone przez fana w GTA V

Profesjonalni twórcy wszelakich mediów rozrywkowych potrafią zdziałać prawdziwe cuda i oddać w nasze ręce dzieła, których jakość zapamiętają całe pokolenia. Jednakże nie tylko specjaliści potrafią tego dokonać, gdyż równie mocną siłę twórczą mają pasjonaci-amatorzy.

Nie od dziś wiadomo, że społeczność takich zapaleńców potrafi bez grama budżetu wykreować takie dzieła sztuki, które są nas naprawdę wprawić w nie mały szok. Fanowskie filmiki oparte na grach czy słynnej prozie bywają fantastyczne, a modyfikacje tworzone do gier są w stanie odmienić ich oblicze w taki sposób, jaki nie śnił się nawet deweloperom.

Terminator 2: Dzień sądu powróci w 3D

Aby ułatwić takim magikom ich pracę niektórzy producenci dodają do swoich produkcji odpowiednie narzędzia, których celem jest uwolnienie pokładów kreatywności fanów.

Dzięki trybowi filmowemu w GTA V, pewien Rosjanin odtworzył w grze praktycznie cały kinowy hit jakim był Terminator 2: Dzień sądu. Materiał trwa równo godzinę i ukazuje najważniejsze sceny od początku do końca, pomijając zapychacze, które nie były zbyt ważne dla fabuły całości.

Materiał: Terminator 2: Dzień sądu fan made GTA V

Tagi: fan made film Grand Theft Auto V mody terminator 2