Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2017 19:41
Project Rap Rabbit to nowa gra twórców PaRappa the Rapper oraz Gitaroo Man
427V

Project Rap Rabbit to nowa gra twórców PaRappa the Rapper oraz Gitaroo Man

Gracze wyczekujący pozytywnych informacji dotyczących przyszłych odsłon PaRappa the Rapper powinni zainteresować się Project Rap Rabbit. W produkcję jest zaangażowany Masaya Matsuura.

Project Rap Rabbit to gra rytmiczno-muzyczna przygotowana przez studio NanaOn-Sha. To właśnie ta formacja była zaangażowana w tworzenie pierwszego PaRappa the Rapper. Nad tytułem czuwa Masaya Matsuura, który również pracował nad tą serią od samego początku. W składzie zespołu znalazł się dodatkowo Keiichi Yano, czyli autor Gitaroo Man.

Microsoft szykuje „zapowiedź wielkiej gry AAA” na E3. Firma zajmie się marketingiem

Pierwsze plotki o projekcie zostały przedstawione na początku tygodnia, ale Japończycy dopiero dzisiaj opublikowali krótką zajawkę. W następnych dniach mamy otrzymać większe konkrety oraz spojrzeć na materiały wideo prezentujące pozycję.

Pojawienie się Project Rap Rabbit to dla wielu bardzo dobra wiadomość. Sony zdecydowało się w ostatnim miesiącu wskrzesić PaRappa the Rapper, ale remaster nie został odpowiednio dopracowany.

Masaya Matsuura i Keiichi Yano mają zadbać o przyjemne udźwiękowienie oraz wymagającą zabawę. Aktualnie studio nie potwierdziło platformy docelowej, ale możemy spodziewać się premiery na przynajmniej konsolach aktualnej generacji.

Materiał: Introducing Project Rap Rabbit

Tagi: nanaon-sha project rap rabbit zapowiedź