Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2017 16:31
Metal Gear Survive i truposze
744V

Metal Gear Survive zadebiutuje wkrótce. Konami liczy na produkcję

Pamiętacie jeszcze o Metal Gear Survive? Japończycy zapowiedzieli produkcję w ubiegłym roku i od tego czasu nie otrzymaliśmy jakichkolwiek materiałów prezentujących grę. Możemy mieć jednak pewność, że cisza zostanie wkrótce przerwana.

W ubiegłym roku często informowaliśmy naszych czytelników o problemach na linii Hideo Kojima – Konami. Deweloper postanowił opuścić studio, ale mimo to Japończycy nie zamierzają zrezygnować z przygotowywania kolejnych gier w uniwersum Metal Gear.

Metal Gear Survive w Encyklopedii PPE.pl

Firma dość niespodziewanie zaprezentowała Metal Gear Survive. Tytuł został pokazany na gamescomie, ale zaproszeni na prezentację dziennikarze nie otrzymali jakichkolwiek informacji o grze. Na pokazie został odpalony zwiastun, który w tym samym czasie trafił do Sieci, a przedstawiciel Konami nie odpowiadał na pytania.

Gra wciąż powstaje i studio szykuje się do premiery. W raporcie finansowym pojawiła się wiadomość dotycząca debiutu – Metal Gear Survive ma trafić na rynek w przeciągu najbliższych 7 miesięcy, a Konami liczy na spore zainteresowanie produkcją.

Trudno wyobrazić sobie, by Japończycy celowali z pozycją na październik-listopad, więc debiut powinien odbyć się w przeciągu najbliższych kilku miesięcy. Metal Gear Survive powinno w tej sytuacji otrzymać sporą prezentację na tegorocznym E3.

Dla zainteresowanych przypominam pierwszy i aktualnie jedyny zwiastun Metal Gear Survive:

Źródło: Twitter.com

Tagi: e3 2017 Konami metal gear survive