Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2017 14:31
Nintendo na E3 2017
996V

Nintendo przedstawia plan na E3 2017. Super Mario Odyssey na pewno w tym roku

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczy Nintendo Switch. Big N właśnie ujawniło plany na tegoroczne E3 i gracze mogą szykować się na mnóstwo konkretnych informacji dotyczących tegorocznych premier. Na imprezie na pewno nie zabraknie Mariana.

Nintendo już w ubiegłym miesiącu potwierdziło, że nie zamierza przygotowywać na tegorocznym E3 zwyczajnej konferencji. Firma ponownie przedstawi materiał wideo obładowany konkretnym mięskiem, a następnie odbędzie się Treehouse.

Switch sprzedaje się wyraźnie lepiej od PS4 w Japonii

13 czerwca o godzinie 18:00 rozpocznie się „Nintendo Spotlight E3 2017”. Nie otrzymaliśmy szczegółów dotyczących długości materiału przygotowanego przez Japończyków, ale możemy się spodziewać, że prezentacja będzie trwać około 60 minut.

Nintendo zapowiedziało, że wydarzenie będzie poświęcone tegorocznym premierom na Nintendo Switch – w tym Super Mario Odyssey! Jest to bardzo dobra wiadomość, bo możemy mieć pewność, że gra nie zostanie opóźniona i zadebiutuje na rynku w przeciągu następnych miesięcy.

Automatycznie po Nintendo Spotlight E3 2017 wystartuje Nintendo Treehouse Live, czyli specjalny live-stream, na którym przedstawiciele Nintendo będą grać i prezentować tytuły na Nintendo Switcha oraz Nintendo 3DS-a.

Jednocześnie w dniach 13-14 czerwca odbędą się turnieje w Splatoon 2 oraz ARMS.

Źródło: Twitter.com

Tagi: e3 2017 Nintendo Nintendo Switch