Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2017 14:03
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy za rok na innych konsolach?
2373V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy może w przyszłym roku trafić na inne konsole

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy zostało aktualnie zaprezentowane wyłącznie w wersji na PlayStation 4, ale bardzo możliwe, że w przyszłym roku pozycja zadebiutuje na dodatkowych platformach. Tak przynajmniej twierdzą Kanadyjczycy. 

Temat ekskluzywności Crash Bandicoot N-Sane Trilogy wciąż powraca. Bardzo możliwe, że z grą będą mogli zapoznać się nie tylko posiadacze PlayStation 4, bo pełne prawa do marki posiada Activision.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w Encyklopedii PPE.pl

Wydawca serii Call of Duty może w tym wypadku liczyć na jak największe zyski, więc możliwe, że produkcja zadebiutuje również na między innymi Xboksie One oraz Nintendo Switch.

Według kanadyjskiego Best Buy japońska korporacja zagwarantowała sobie w tym wypadku roczną ekskluzywność. Jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to wielu sympatyków konsol Microsoftu oraz Nintendo powinno się ucieszyć. Na premierę zaczekają przynajmniej dwanaście miesięcy, ale ogrywanie Crasha w ogródku na ekranie Nintendo Switch? Brzmi kusząco.

Oczywiście na potwierdzenie tej informacji musimy zaczekać. Warto pamiętać, że już w marcu pojawiły się plotki, według których tytuł ma trafić na PC. Wersja na komputery osobiste zdaniem jednego z pracowników Sony ma działać w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę.

Jeśli nie zamierzacie tak długo czekać, to pamiętajcie, że Crash Bandicoot N-Sane Trilogy już w przyszłym miesiącu wskoczy na PlayStation 4. Premiera odbędzie się 30 czerwca.

Crash Trylogia na innych platformach

Tagi: activision Crash Bandicoot N-Sane Trilogy Vicarious Visions