Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2017 19:04
Far Cry 5 Western
4476V

Far Cry 5 umiejscowione w Montanie?

Sympatycy serii Far Cry mogą szykować się na wielką prezentację. Najnowsza odsłona serii powinna zostać zaprezentowana w niedalekiej przyszłości, ponieważ otrzymaliśmy dzisiaj konkretną informację dotyczącą tytułu.

Ubisoft może mieć w najbliższych dniach pełne ręce roboty. Studio pracuje podobno nad dwoma wielkimi projektami, które mają zostać ujawnione w przeciągu następnych kilku tygodni. Obok nowej odsłony serii Assassin’s Creed, twórcy przygotowują również nową część Far Cry.

Far Cry 5! Zajawki zapraszają na prezentację gry

W poniedziałek na łamach portalu wspominałem o pewnej ciekawostce. Producent Jeff Guillot potwierdził przygotowanie materiału, który według przecieków ma być trailer live-action nowej odsłony Far Cry.

Sytuację już na początku tygodnia skomentował Jason Schreier. Redaktor Kotaku postanowił zaprzeczyć plotkom zwiastującym nowy materiał z Red Dead Redemption 2. Zdaniem dziennikarza Guillot pracował nad prezentacją Far Cry 5. Sympatycy serii Ubisoftu postanowili dokładnie sprawdzić miejscówkę, w której odbywało się nagranie. Miejsce podobno idealnie nadaje się na Western, a Francuzi w 2015 roku pytali graczy w ankiecie, czy chcieliby zobaczyć Spaghetti Western umiejscowiony w Ameryce 19 wieku.

Wspominam o  Schreierze nie bez powodu, bo pracownik Kotaku został wywołany do tablicy i postanowił przedstawić wszystkie szczegóły, które wie na temat nowej części Far Cry:

„Ponieważ moje nazwisko zostało powiązane z tematem, chcę wyrazić się jasno: słyszałem, że nowy Far Cry został umiejscowiony w Montanie. Nie mogę potwierdzić nic na temat „Dzikiego Zachodu” lub „XIX wieku”, a wszystkie te informacje wyglądają jak plotki. Nie mam pojęcia, czy to prawda.”

Na kolejne konkrety musimy mimo wszystko zaczekać. Bardzo możliwe, że Ubisoft w tym wypadku zdecyduje się zaprezentować grę na tegorocznym E3. W sumie do imprezy pozostał już tylko miesiąc.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Far Cry far cry 5 plotka Ubisoft