Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2017 17:18
Red Dead Redemption 2. Screen przedstawia rozgrywkę?
7217V

Red Dead Redemption 2. Screen przedstawia scenę z gry?

Rockstar od wielu tygodni nie publikuje jakichkolwiek informacji na temat Red Dead Redemption 2. Gra wciąż powstaje i ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku. Dość niespodziewanie w Sieci pojawił się screen, który ma prezentować scenę z gry.

Rockstar od wielu lat pracuje nad nową pozycją na Dzikim Zachodzie. Według ostatnich informacji tytuł ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku, ale autorzy wciąż nie precyzują terminu. Bardzo możliwe, że gra otrzyma prezentację na E3 2017.

Red Dead Redemption 2 w Encyklopedii PPE.pl

Niespodziewanie na GTAforums pojawiło się zdjęcie, które ma prezentować scenę z Red Dead Redemption 2. Na pierwszym planie widzimy mężczyznę, obok znajduje się koń, w tle kilka osób, mały budynek, czy też kościół.

Trudno oczywiście oczekiwać potwierdzenia tej informacji od Rockstar, ale gracze zauważyli pewną ciekawostkę – mężczyzna znajdujący się najbliżej ekranu (główny bohater?) stoi w zbliżony sposób do faceta, którego zobaczyliśmy na pierwszym trailerze Red Dead Redemption 2.

Ciekawostką na pewno jest fakt, że wczoraj w Sieci wylądowało zdjęcie Assassin’s Creed: Origins, które następnie zostało potwierdzone przez kilku informatorów. Gra Ubisoftu ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku.

Z drugiej strony… A może jest to Far Cry 5? W ostatnich dniach mogliście na łamach naszego portalu przeczytać o powstawaniu nowej odsłony, która ma zaprowadzić graczy właśnie na Dziki Zachód. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Red Dead Redemption 2 Screen przedstawia rozgrywkę

Red Dead Redemption 2 Screen przedstawia rozgrywkę

Tagi: