Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2017 16:30
Absolver data premiery
729V

Absolver. Data premiery i zwiastun przedstawiający walkę

Sloclap opublikowało nowy materiał prezentujący walkę z Absolver. Zwiastun dodatkowo przedstawia ostateczną datę premiery tej dobrze zapowiadającej się produkcji. Autorzy celują w ciekawy termin.

Byli deweloperzy z Ubisoftu w 2015 roku postanowili porzucić prace nad kolejnymi odsłonami serii Assassin’s Creed i przygotować zupełnie nową markę. Właśnie w taki sposób narodził się Absolver, w którym poznamy losy tajemniczej krainy.

Absolver w Encyklopedii PPE.pl

W produkcji gracze wcielą się w obrońców Imperium Adal. Wojownicy nazwani Absolver muszą za wszelką cenę przywrócić w krainie harmonię i właśnie z tego powodu zainteresowani będą przemierzać świat i walczyć z napotkanymi przeciwnikami.

To właśnie pojedynki są najważniejszym elementem projektu, ponieważ deweloperzy przygotowali wyjątkowo rozbudowany system. Zawodnicy mogą korzystać z różnych stylów, a w trakcie rywalizacji należy unikać ataków, tworzyć własne combosy, czy też wykorzystywać słabe punkty oponentów.

W grze pojawi się wielowątkowa opowieść, którą można poznać z kumplami, ale autorzy dodatkowo przygotowali kilka trybów PVP.

Absolver zadebiutuje 29 sierpnia na PlayStation 4 i komputerach osobistych. Jest to bardzo ciekawa data, bo w zbliżonym czasie na półki sklepowe trafi również Agents of Mayhem, Śródziemie: Cień Wojny, Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, czy też Yakuza: Kiwami.

Materiał: Absolver - Official Combat Overview

Źródło: YouTube.com

Tagi: