Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.05.2017 10:32
Horizon: Zero Dawn. Alloy pozuje jak modelka i lepszy interfejs w patchu 1.20
3523V

Horizon: Zero Dawn. Alloy pozuje jak modelka i lepszy interfejs w patchu 1.20

Horizon: Zero Dawn nie miał o wielu problemów technicznych w momencie premiery, ale Guerrilla Games i tak zachowuje się pierwszorzędnie, wprowadzając m.in. nowe funkcje do swojej produkcji.

Tym razem deweloperzy wzbogacają jeden z najlepszych "Trybów Fotograficznych", jakie widzieliśmy w grach. Patch 1.20 do Horizon: Zero Dawn pozwala zrobić z Alloy pozującą przed obiektywem modelkę. Zmieniać możemy teraz nie tylko pozy protagonistki (do dyspozycji mamy ok. 25 różnych ustawień), ale również jej miny (świetnie działa śledzenie wzrokiem za kamerą).

Horizon: Zero Dawn w Encyklopedii PPE.pl

To nie wszystko nowości w aktualizacji 1.20. Guerrilla Games wprowadziła do opcji gry możliwość zmieniania czułości celowania/kamery oraz zadbała o poprawki w interfejsie Horizon: Zero Dawn. Od teraz można wyłączyć ikonki na mapie, które uznamy za nieprzydatne w danym momencie. Podobnie możemy dzięki łatce 1.20 decydować czy chcemy by wyświetlały się markery zadań, podpowiedzi lub... nakrycia głowy bohaterki. Deweloperzy zadbali również o łatwiejsze przeglądanie menu rzemieślniczego (dodano ikonki do różnych kategorii)

Oczywiście nie zabrakło też szeregu poprawek drobnych bugów w Horizon: Zero Dawn. Pełną listę poprawek znajdziecie w tym miejscu, na oficjalnym blogu PlayStation (uwaga na spoilery dotyczące nazw questów).

Jakimi pozami można się pobawić w trybie fotograficznym Horizon: Zero Dawn możecie zobaczyć poniżej.

Aktualizacja jest już dostępna dla posiadaczy PS4.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: Guerrilla Games horizon: zero dawn PS4 sony