Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2017 18:03
Farpoint na PlayStation VR
639V

FarpointFarpoint. Zwiastun zapowiada wielką produkcję dla posiadaczy PlayStation VR

PlayStation VR potrzebuje wielu mocnych produkcji. Jedną z takich gier może okazać się z Farpoint, które zostało przedstawione na kolejnym materiale. Zobaczcie zwiastun pozycji zmierzającej na gogle Japończyków.

W ostatnich miesiącach Sony nie zapowiadało wielkich produkcji na PlayStation VR. Na sprzęcie stale debiutują gry, ale w tym wypadku trudno mówić o konkretnych pozycjach od znanych ekip. Wielu graczy ma nadzieję, że na tegorocznym E3 będziemy świadkami kilku konkretnych prezentacji.

Farpoint w Encyklopedii.pl

W zasadzie ostatnią liczącą się produkcją debiutującą na goglach Sony przed imprezą jest Farpoint. Tytuł trafi na PlayStation VR już 17 maja i zainteresowani gracze będą mogli nabyć przygodę ze specjalnym, plastikowym gadżetem.

W Farpoint gracze wcielą się w dwójkę naukowców, którzy rozbijają się na obcej planecie. Bohaterowie są wyposażeni wyłącznie w podstawowy sprzęt, a w trakcie swojej opowieści muszą odnaleźć stację kosmiczną o nazwie Pilgrima oraz innych ocalałych.

Tytuł może zainteresować wielu posiadaczy PlayStation VR, którzy od dawna czekają na konkretniejsze mięsko. W zasadzie od wielu tygodni na PlayStation Store nie pojawiły się pozycje pokroju gry studia Impulse Gear.

Materiał: Farpoint | Be Immersed Trailer

Źródło: YouTube.com

Tagi: farpoint Impulse Gear trailer zwiastun