Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2017 17:45
Star Wars Battlefront Vader
4641V

Star Wars: Battlefront, Need for Speed, FIFA 18 i więcej! EA zdradza szczegóły EA Play 2017

Grube mięcho dla fanów gier od Elektroników zobaczymy podczas tegorocznego EA Play. Firma właśnie potwierdziła pierwsze produkcje, które zostaną zaprezentowane na specjalnej konferencji przed E3 2017.

Electronic Arts ponownie nie zamierza zorganizować konferencji na E3. Firma kolejny raz przygotuje własną imprezę, na której zobaczymy nadchodzące hity korporacji. Dzisiaj poznaliśmy pierwsze szczegóły wydarzenia.

EA znów unika targów E3, zapowiada imprezę EA Play 2017

EA Play 2017 odbędzie się w dniach 10-12 czerwca. Standardowo zainteresowani otrzymają możliwość wypróbowania nadciągających tytułów ze stajni EA, ale przed tymi przyjemnościami odbędzie się prezentacja następujących gier:

  • FIFA 18
  • Nowy Star Wars Battlefront
  • Madden NFL 18
  • NBA LIVE 18
  • Nowy Need for Speed

EA zaprasza wszystkich zainteresowanych do Hollywood – to właśnie w Los Angeles odbędzie się show, na które bilety będzie można nabyć od 20 kwietnia. Jeśli jednak nie macie ochoty wybierać się do Stanów Zjednoczonych, to możecie spokojnie rozsiąść się przed monitorami, bo Elektronicy przez wszystkie dni imprezy zaprezentują mnóstwo rozgrywki. Fani mogą oczekiwać również konkursów oraz turniejów.

Materiał: Star Wars: Battlefront Live Action Trailer – Become More Powerful

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: ea play ea play 2017 Electronic Arts