Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2017 17:01
Street Fighter V turniej
495V

Street Fighter V. Szczegóły turnieju ZOWIE FIGHTER na Good Game Expo 2017

Jeśli nadal męczycie paluchy na wciąż wspieranej odsłonie Street Fighter, to na pewno zainteresuje Was ta wiadomość. W ramach Fighting Games Challenge 2K17 na Good Game Expo odbędzie się wielki turniej, dzięki któremu najlepsi zawodnicy wyjadą na europejskie finały do Paryża i zgarną sporą gotówkę.

Street Fighter V zadebiutowało 16 lutego 2016 roku, ale Capcom wciąż wspiera produkcję. Firma zapowiedziała, że w przypadku tej produkcji zamierza wciąż tworzyć ciekawe rozszerzenia, które będą powiększać pozycję, ale jednocześnie studio nie zamierza kreować nowych wersji piątki.

Street Fighter V w Encyklopedii PPE.pl

2 czerwca o godzinie 12:00 wystartuje turniej ZOWIE FIGHTER w Street Fighter V. Wydarzenie odbędzie się podczas Fighting Games Challenge 2K17 na Good Game Expo i bez wątpienia będzie to wielkie święto fanów produkcji Capcomu.

Najlepsi zawodnicy otrzymają niepowtarzalną okazję zaprezentowania swoich umiejętności na Europejskich Finałach Street Fighter V, które odbędą się w Paryżu. Zanim jednak najlepsi śmiałkowie wyruszą do stolicy Francji, w Polsce odbędą się zmagania, które zapowiadają się naprawdę nieźle. Przy każdym stanowisku pojawią się dwa monitory  BenQ ZOWIE RL2460, które charakteryzują się zerowym opóźnieniem i pozwalają podłączyć „monitor do monitora”. 

W telegraficznym skrócie tak prezentują się szczegóły:

Turniej rozpoczyna się w piątek 2 czerwca br. o godzinie 12:00 na Good Game Expo w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Pojedynki finałowe i wręczenie nagród odbędą się w niedzielę 4 czerwca br.

Zapisy odbywają się na stronie turnieju, a pełen regulamin został przedstawiony w tym miejscu. Tak prezentują się nagrody:  

Dla zwycięzców przewidziano następujące nagrody 

  • 1 miejsce: 1000 zł w gotówce + Wyjazd do Paryża na Europejskie Finały ZOWIE FIGHTER (dla jednej osoby)
  • 2 miejsce: 700 zł w gotówce + Wyjazd do Paryża na Europejskie Finały ZOWIE FIGHTER (dla jednej osoby)
  • 3 miejsce: 500 zł w gotówce

Tagi: Esport fighting games challenge 2k17 good game expo turniej