Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2017 13:37
Grafika z okładki Raiders of The Broken Planet
1346V

Raiders of The Broken Planet. Zwiastun przedstawia nową grę twórców Castlevania: Lords of Shadow

Po wielu miesiącach ciszy MercurySteam zdecydowało się opublikować zwiastun Raiders of The Broken Planet. Twórcy prezentują kilka fragmentów rozgrywki i pozwalają spojrzeć na bohaterów.

MercurySteam w ubiegłym roku odliczało do prezentacji swojej nowej pozycji. Wielu graczy wierzyło w nadejście produkcji podobnej do Castlevania: Lords of Shadow, jednak autorzy zdecydowali się na strzelankę z perspektywy trzeciej osoby.

Raiders of The Broken Planet w Encyklopedii PPE.pl

Przez wiele miesięcy nie otrzymywaliśmy jakichkolwiek informacji na temat Raiders of The Broken Planet. Gra wciąż powstaje, a najlepszym dowodem tych słów jest poniższy materiał. Film ma przypomnieć o pozycji i zapowiedzieć testy beta.

W Raiders of The Broken Planet gracze wcielą się w najróżniejszych złoczyńców zamieszkujących tytułową „Złamaną Planetę”. To właśnie w tym miejscu mieszkańcy odnaleźli tajemniczy i wyjątkowo potężny surowiec nazwany Aleph, który wszyscy chcą zdobyć i za jego pomocą kontrolować świat.

Produkcja zaoferuje dynamiczne zmagania w kilku trybach dla wielu graczy, ale jednocześnie studio zamierza przygotować kampanię. Historia zostanie dostarczona zainteresowanym w odcinkach – klienci mogą przygotować się na cztery części opowieści. Pierwsza trafi do śmiałków w dniu premiery, a następne będą publikowane w odstępach czasowych.  

Warto na pewno przypomnieć, że MercurySteam pracuje również nad jeszcze dwoma tytułami AAA.  

Materiał: Raiders of the Broken Planet - #4Dividedby1 Trailer

Tagi: MercurySteam Raiders of the Broken Planet trailer zwiastun