Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.05.2017 11:37
Nintendo nie naprawi już pierwszych wersji 3DS. Firma odsyła do lombardów
2755V

Nintendo nie naprawi już pierwszych wersji 3DS. Firma odsyła do lombardów

Po prezentacji New Nintendo 2DS XL okazuje się, że japońska firma wycofuje się ze wspierania pierwotnej wersji znakomitego 3DS.

Na pewno nie są to miłe wieści dla posiadaczy pierwszych wersji 3DS. Na oficjalnej stronie amerykańskiego oddziału Nintendo firma umieściła komunikat, że nie oferuje już wsparcia sprzętowego i napraw Nintendo 3DS z seryjnymi numerami zaczynającymi się od liter "CW".

New Nintendo 2DS XL zaprezentowane przez Nintendo

Oficjalne wsparcie serwisowe utrzyma się w przypadku New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL, Nintendo 2DS oraz New Nintendo 2DS XL.

Jeśli komuś zepsuł się 3DS z pierwszej serii, to Nintendo ma rozwiązanie dla takiego problemu. Jeśli kogoś nie stać na nówkę ze sklepu, to japońska korporacja odsyła takich nieszczęśliwców do krótkiego wpisu, w którym wymieniane są miejsca, gdzie można kupić używane lub "reperowane" (refurbished) egzemplarze konsolki. Firma odsyła na oficjalnej stronie graczy m.in. do lombardów ("wierzcie lub nie, ale lombardy to znakomite miejsca do znalezienia starszych produktów") lub na pchle targi, giełdy i garażowe wyprzedaże ("pamiętajcie, że czyszczenie sprzętu przed użyciem jest wysoce zalecane").

Poniżej krótka prezentacja najnowszej konsoli Nintendo, czyli New 2DS XL.

 

Źródło: http://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/716

Tagi: humor Nintendo nintendo 3ds