Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2017 20:06
Vanquish na PC
595V

Vanquish coraz bliżej PC. SEGA ponownie wspomina o grze

Japończycy nadal nie przedstawili szerokiej publiczności Vanquish w wersji na komputery osobiste, a jednak możemy mieć pewność, że gra nadejdzie. Twórcy ponownie wrzucili do Internetu jednoznaczną wiadomość, która sugeruje pojawienie się stosownego portu.

Pierwsza zajawka o Vanquish na PC została opublikowana w kwietniu. Wtedy to Bayonetta w wersji na komputery osobiste otrzymała aktualizację, która zajmowała zaledwie 22kb. Gracze znaleźli w plikach gry małą ikonkę z oczekiwanej przez wielu pozycji.

Vanquish w Encyklopedii PPE.pl

Po dwóch tygodniach od tego wydarzenia SEGA ponownie atakuje. Firma tym razem przygotowała małą grafikę, która wylądowała na oficjalnym profilu studia. Bardziej spostrzegawczy gracze dość prędko zorientowali się, że na materiale pojawia się logo-symbol, z którym związany jest Victor Zaitsev, czyli główny antagonista Vanquish.

Kiedy w tej sytuacji możemy spodziewać się zapowiedzi? Trudno powiedzieć. Gra na pewno zadebiutuje w tym roku, pewnie zaoferuje rozgrywkę w rozdzielczości 4K i możemy się spodziewać różnych ulepszeń graficznych.

Ja mam jeszcze nadzieję, że Vanquish wskoczy nie tylko na PC. Produkcja z 2010 roku nie została w swoim czasie odpowiednio doceniona, więc jestem pewien, że gracze z wielką przyjemnością zapoznaliby się z wypakowanym portem na PlayStation 4 i Xboksa One.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Platinum Games Sega vanquish