Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2017 18:31
Spider-Man: Homecoming i młody Parker
1117V

Spider-Man: Homecoming. Zabawny zwiastun przypomina o młodym Parkerze

Sony postanowiło przypomnieć o perypetiach młodego Petera Parkera. Firma przygotowała zabawny zwiastun, na którym zostaje ujawniona tożsamość głównego bohatera.

Spider-Man: Homecoming to najnowsza produkcja reżysera Jona Wattsa. Twórca między innymi „Klaun” otrzymał za zadanie zaprezentowanie zupełnie nowej ery Człowieka Pająka. Film zadebiutuje na dużym ekranie już 5 lipca.

Spider-Man: Homecoming. Zwiastun pokazuje młodego Człowieka Pająka

Głównym bohaterem opowieści został oczywiście Peter Parker, w którego tym razem wcielił się Tom Holland (m.in. „Zaginione miasto Z”, „Niemożliwe”). Najnowszy zwiastun skupia się na tajemnicy, z którą każdego dnia musi mierzyć się heros.

Kto ukrywa się pod maską? Jeden z przyjaciół Parkera dowiaduje się o tym przez wyjątkowy przypadek, ale materiał jest ciekawy z jeszcze jednego powodu – możemy spojrzeć na strój protagonisty. Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że istotną rolę w całej historii odegra Tony Stark, czyli Iron Man. Znany bogacz zapewne przygotował takie ciekawe wdzianko Pająkowi, który nie musi ratować miasta w dresach.

Nadal mam pewne zastrzeżenia do całej koncepcji, ale może będzie to nowy-lepszy Człowiek Pająk? Akurat Spider-Man od dawna zasługuje na porządną serię, która nie zakończy się na dwóch-trzech filmach.

Tagi: sony Spider-Man: Homecoming trailer zwiastun