Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2017 15:01
Spider-Man z Spider-Man: Homecoming
2161V

Spider-Man: Homecoming. Zwiastun pokazuje młodego Człowieka Pająka

Odmłodzony Peter Parker postanowił pokazać szerokiej publiczności swoje umiejętności. Właśnie w Sieci wylądował najnowszy materiał promujący Spider-Man: Homecoming. Na zwiastunie nie brakuje kilku mocnych scen.

Spider-Man: Homecoming to zupełne odświeżenie znanej opowieści. W głównego bohatera wcieli się Tom Holland, czyli młody, dwudziestoletni aktor, który ma na swoim koncie nagrodę BAFTA za „Największą aktorską nadzieję kina” 2017 roku. 

Venom w kinach. Znamy datę premiery spin-offu Spider-Mana

Wielu miłośników Człowieka Pająka nie potrafi przyzwyczaić się do nowej wizji prezentowanej przez Jona Wattsa, ale w zasadzie musimy przyzwyczaić się do takiej propozycji, ponieważ a Holland pojawi się również w innych opowieściach z uniwersum Marvela – zobaczyliśmy go już w sumie w Captain America: Civil War, a w przyszłym roku pokaże swoje pajęcze zmysły w Avengers: Infinity War.

Na zwiastunie zobaczycie między innymi Iron Mana – nie jest sekretem, że Tony Stark pojawi się w opowieści, ale jego rola wydaje się naprawdę interesująca. Metalowy-mentor? W sumie Parker na pewno potrzebuje osoby, która pomoże mu odnaleźć się w nowej roli.  

Pod koniec filmu pojawia się nawet mała prezentacja „starego stroju” Pająka. Jest to bez wątpienia ciekawa propozycja, którą docenią niektórzy miłośnicy uniwersum. Wytwórnia pozwala nam również spojrzeć na głównego antagonistę – Vulture prezentuje się naprawdę nieźle.

Mimo wszystko aktualnie obawiam się, że relacja Parker-Stark-Kolega będzie odrobinę zbyt infantylna… Obym się mylił.

Źródło: YouTube.com

Tagi: