Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2017 16:30
New Nintendo 2DS XL
1559V

New Nintendo 2DS XL. Dokładna prezentacja nowej konsoli i gameplay z Hey! Pikmin, Miitopia oraz Ever Oasis

Pod koniec kwietnia Nintendo oficjalnie zaprezentowało New Nintendo 2DS XL. Z urządzeniem mogło zapoznać się kilka redakcji, więc z tej okazji możemy spojrzeć na dokładną prezentację sprzętu. Dodatkowo w Sieci pojawiły się wrażenia z Hey! Pikmin, Miitopia oraz Ever Oasis.

Japońska korporacja zaskoczyła prezentując New Nintendo 2DS XL. Odświeżona wersja 2DS-a w wydaniu XL może okazać się idealnym sprzętem dla graczy, którzy chcą zapoznać się z szerokim zestawem produkcji z Nintendo 3DS-a.

New Nintendo 2DS XL zapowiedziane! Nintendo pokazało kolejną konsolę

Konsola została pokazana przez kilka redakcji i wygląda… Nieźle. Japończycy faktycznie odrobili zadanie domowe i stworzyli ciekawą propozycje dla klientów. Pojawienie się urządzenia to oczywiście dobra wiadomość dla fanów rodziny „Nintendo DS-ów”, bo możemy mieć pewność, że deweloperzy będą wciąż wspierać maszynę. Na pewno warto wspomnieć o pierwszych opiniach, które są naprawdę pozytywne.  

W Sieci pojawiły się również fragmenty rozgrywki z trzech pozycji przygotowywanych na przenośne konsole Nintendo. Najgorzej z całego zestawu prezentuje się Hey! Pikmin, który podobno aktualnie nie oferuje przyjemnej rozgrywki i jest dla brytyjskiego Eurogamera zmarnowanym potencjałem.

New Nintendo 2DS XL zadebiutuje na rynku 28 lipca (premiera w Europie), więc zainteresowani gracze powinni szykować gotówkę. Urządzenie zostało wycenione na 149,99 dolarów (około 580 zł), ale oczywiście w Polsce możemy spodziewać się wyższej ceny.

Tagi: