Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.05.2017 12:09
Call of Duty: WWII. Autorzy akcentują historyczny autentyzm w filmiku z polskimi napisami
3075V

Call of Duty: WWII. Autorzy akcentują historyczny autentyzm w filmiku z polskimi napisami

Wiemy już, że w Call of Duty: WWII wcielimy się w kilku bohaterów, m.in. żołnierza specjalnej brytyjskiej jednostki, wspierającej francuski ruch oporu przeciwko Niemcom. Pora na kolejne materiały z tej intrygującej strzelaniny.

Seria Call of Duty w końcu zmierza w kierunku, który podoba się fanom shooterów. Activiwion i Sledgehammer Games odchodzą od krytykowanych motywów sci-fi w kierunku wątków historycznych.

Call od Duty: WWII z możliwą akcją w Polsce

W związku z ostrą krytyką futurystycznych klimatów obecnych m.in. w Infinite Warfare, wydawca robi teraz co może, by podkreślić przywiązanie do historycznego autentyzmu. Na podobne posunięcie zdecydowało się niedawno EA przy okazji Battlefield 1, które podkreślało, że długo gromadziło materiały źródłowe dotyczące I Wojny Światowej. To oczywiście tylko piękne hasła, bo możliwe, że wyjdzie z tego i tak mocno arcade'owa naparzanka (tak jak w Battlefield 1).

Poniższy materiał wideo, ujawniający kulisy tworzenia Call of Duty: WWII został po raz pierwszy ujawniony 26 kwietnia, w trakcie livestreama Activision. Tym razem możecie obejrzeć ten krótki dziennik dewelopera z polskimi napisami.

 

Źródło: YouTube

Tagi: Activision call of duty Call of Duty: WWII pc PS4 xone