Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.05.2017 11:54
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Prezentacja świetnego poziomu w kanałach
979V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Prezentacja świetnego poziomu w kanałach

Deweloperzy Crash Bandicoot N-Sane Trilogy uparli się, żeby nazywać ten tytuł "remasterem", a to przez szacunek dla materiału źródłowego opracowanego przez Naughty Dog. Patrząc jednak na kolejne gameplaye można powiedzieć, że mamy tu raczej do czynienia z pełnoprawnym remake'iem.

Jak widać Activision sypnęło groszem na Crash Bandicoot N-Sane Trilogy a deweloperzy naprawdę przyłożyli się do roboty. Praktycznie wszystkie elementy gry zostały opracowane od zera lub maksymalnie dopieszczone. Oczywiście bez przeróbek ogólnej topografii i struktury lokacji.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w Encyklopedii PPE.pl

Tym razem Activision pochwaliło się poziomem "Sewer or Later" z odsłony Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back. Wspaniale prezentuje się model świetlny poziomu. Widać jednak, że pewne aspekty wizualne autorzy muszą jeszcze dopracować. W trakcie ataków elektrycznych węgorzy gubią się shadery wody, ale to drobne szczegóły, które do czasu premiery zpewnością zostaną jeszcze dopracowane.

Pytanie czy Crash Bandicoot N-Sane Trilogy pojawi się na innych platformach niż PS4? Póki co brakuje informacji na ten temat - aktualnie mamy informację, że gra wyjdzie tylko na PS4, ale bez jasnych deklaracji o statusie ekskluzywnym.

Tagi: activision crash bandicoot PS4 vicarious